קייטרינג הג'ירפה והתנין

מכתבי תודה


לג'ירפה המדהימה אביטל!
בדרך כלל אני לא כזאת משקיעה, אבל לך פשוט היית חייבת כי בקושי ראיתי אותך ואת פשוט לא מבינה כולם אבל כולם בערך מתקשרים אלי עד היום ואמרו ואומרים כמה וכמה פעמים שהאכול היה פשוט מעולה!
אני אצטט משפטים שאני שומעת סתם כדי שיהיה לך מושג:) כי המחמאות אמורות להיות לך ולא לי..

"מה זה האוכל המעולה הזה??? פשוט לא הפסקתי לאכול"
"אני חייבת לנסות לעשות את הקינואה עם הסלק, מאז החתונה אני לא מפסיקה לפנטז עליה"
"מאיפה מצאת את הקייטרינג הזה?? היה שווה שפירפרת היה פשוט טעים"
"האוכל בחתונה שלך היה האוכל הכי טעים שאכלתי באירועים! בדר"כ אני לא אוכל כלום בעיקר בחתונות"
"תקשיבי, האוכל הזה פשוט טעים, בדיוק בכמות המתאימה, בסגנון מיוחד, וטעים ביותר"
"הקינוחים האלה מה זה?? מה זה הקינוחים האלה??? האצבעות שוקולד כי טעימות בעולם, בלעתי 3 כאלה אחת אחרי השניה :)"
"בדר"כ אני לא אוכלת בשר טלה ובטח לא עם טחינה אבל אמרתי ננסה וואלה היה טעים ברמות קשות, ממש טעים, הבנתי מזה שהכל תלוי מי מכין את זה"
"מה זה היה בכוס פלסטיק? חצי יוגורט חצי מלאבי כזה, ממש מעולה וטעים " ובכלל הסלטים כל כך מיוחדים"- והמחמאה הזאת אגב מדודה של בנג'מין שיש לה חברת קייטרינג מאוד מאוד מצליחה בבורלי הילס.

אז זהו, היו עוד כמה זוהי רק התמצית, אז רק רציתי להגיד לך תודה! כולם פירגנו, מאורחים מחו"ל וגם הישראלים :) ולא סתם באמת היה טעים, נישנשנו קצת אחרי ממה שארזתם לנו

המון נשיקות
ותודה ענקית לשניכם

מעיין ובנג'מין

נתחיל מתמונת הסיום של האירוע שלנו- אחרי שכולם קמו במקום, אחרי לילה מדהים של ריקודים, שמחה ואווירה קסומה שאי אפשר לתאר ואכלו ארוחת בוקר גלילית. ישבנו, אנחנו וההורים עם מיכאל, ופשוט לא הפסקנו להרעיף עליו מחמאות על האירוע המדהים שהוא הרים לנו- על הארגון, התקתוק, האווירה, המקצועיות. בלי תקלות, ברוגע ונחת. אנחנו מרגישים שמיכאל והצוות הם חלק בלתי נפרד מהקסם של אוהל יעל. אורחים רבים הספיקו כבר להגיד לנו שהם בחיים לא היו בחתונה כזאת. אחת האורחות ניסתה לפענח מה היה בחתונה הזאת שעשה אותה לכל כך מיוחדת, ואז היא אמרה במילה אחת- אהבה. מהרגע הראשון, מיכאל, התאהבנו, בכם- בחוסר הרשמיות, בקלילות, באכפתיות, ובעיקר באהבה!! אהבה שכל כך קל לכם להפגין ולהראות- וזה דבר שהוא ממש לא מובן מאליו. זה לדעתנו סוד הקסם של מה שקורה באוהל יעל ובקייטרינג שלכם- הג'ירפה והתנין- הכל נעשה מאהבה. אהבה לאנשים, לטבע, לאוכל.

אין לנו איך לסיים בפשוט להגיד המון המון תודה.

אוהבים,
עדי וירון

הי מיכאל,

מקווים שלא הספקת לשכוח כבר מי אנחנו אבל היינו כנראה צריכים להגיע עד קוסטה ריקה, לירח דבש, כדי להרגע מאינטנסיביות היומיום, להנות מהחיים ולשחזר את החתונה, שנראית לנו כאילו התקיימה לפני כ"כ הרבה זמן..
רצינו לכתוב כדי להגיד תודה ענקית על הארגון המדהים של החתונה שלנו, שהיא תמיד בלתי נשכחת עבור חתני וכלות השמחה אבל כאן גם עבור כל האורחים שלנו....
עצם העובדה שכולם (או לפחות מחציתם..) נתקעו בפקקים של שבועות ולקח להם בין שלוש לארבע שעות להגיע, אבל בשניה שהגיעו שכחו מתלאות הדרך- זה כבר אומר הכל...
היינו רגועים, הרגשנו שאנחנו לא צריכים לדאוג לכלום, ידענו שהכל יעבוד אם אתה בסביבה....ההורים שלנו היו רגועים, שזה הישג עצום בפני עצמו, האוכל של "הג'ירפה והתנין" היה מדהים, והיתה תחושה שהאירוע מתנהל מעצמו, כמו שרק יכולנו לחלום...אין לנו ספק שהארגון שמאחורי זה אומר הכל!
היה פשוט כיף לראות אותך ואת הצוות שלך בעבודה והשירות שקיבלנו ממך היה לא פחות ממושלם!
התרגשנו ולא נלחצנו, נהנינו ולא הרגשנו צורך לעמוד על המשמר, חווינו את היום כמו שרק אפשר לחלום - אנחנו שולחים אלפי תודות ומאחלים לעוד הרבה זוגות מאושרים לחוות את היום הזה כשאתה מנצח על החגיגה!

נשמח תמיד להמליץ מתי שאפשרי!

נקפוץ לבקר, להגיד שלום ולהזכר....

אורי ופזית

שלום לכם יקרים,

מהרגע הראשון שפגשנו אתכם הבנו כי יש לנו כאן משהוא אחר, משהוא ששונה משאר הספקים והאנשים שפגשנו ב"תהליך" הזה של החתונה שלנו.
גם לקראת האירוע, וכמובן בביצוע החלק, באוכל הטעים, בצוות המופלא.... היה לנו כ"כ כיף, בא לנו להתחתן עוד פעם....
תודה,תודה ושוב פעם תודה !

הרבה אהבה,
ענת ויוסף


הרבה מילים אין כי את התחושה ואת ההרגשה של ערב החתונה שלנו לא ניתן להביע במילים. המקום פשוט עבד מכל הלב, המפיק שלנו , מיכאל, לא נטש אותנו ולא לרגע קט גם ברגעים הכי קטנים והאווירה שהייתה במקום (וזה לדברי האורחים שלנו) הייתה כולה נינוחות ואושר. האוכל (שגם היה באחריות מיכאל ואביטל, מקייטרינג הג'ירפה והתנין) היה פשוט מהמם והשמחה נמשכה עד הבוקר. המון אורחים שבאו מרחוק נשארו לישון ואכלו איתנו ארוחת בוקר.

תודה מעומק הלב, אודי ואופילייה.

לאביטל ומיכאל,

הייתה לנו חתונה מדהימה , מרגשת , חגיגה גדולה ושמחה. היינו רגועים וכך גם המשפחות שלנו - ידענו שאנחנו בידים טובות, אוהבות שבאמת מרגישות חלק מהשמחה שלנו - הידיים של מיכאל לוין מפיק הבית בעל חברת "האוהל הששה עשר, ומקייטרינג הג'ירפה והתנין, מומלץ מאוד מאוד מאוד.

בנימין וקרן

לצוות הג'ירפה והתנין,

רצינו להודות לכם על תרומכתם המכרעת להצלחת הארוע שלנו. שמחנו להכירכם, השירות והאוכל היו מעולים, ונשתמע שוב בקרוב, בארוע הבא שלנו..

דני ידידיה


צהריים חורפי אחד, בעקבות כמה דרינקים משמחים את הנשמה, איתי ואני החלטנו להתחתן! בחיי היומיום אנחנו מתפרנסים מלהפיק וללוות זוגות לחתונה שלהם והחלטנו שהפעם, אנחנו משחררים אחריות ומתחברים לאנשים שאנחנו מרגישים בטוחים לצידם, אנשים שעושים את העבודה שלהם באהבה. הפעם ניתן להם להפיק ולארגן הכל.
הגענו לאוהל יעל וישר ידענו שזה המקום עבורנו. החיבור עם הג'ירפה והתנין היה כ"כ חם, שידענו שהם יעשו עבורנו את הכי טוב שאפשר!
כל הליווי היה נעים, חברי ויחד עם זה מקצועי לגמרי (ואנחנו הרי רגילים לשים לב לפרטים הקטנים ביותר)
ישבנו עם שניהם על הדברים שחשובים לנו, סיפרנו להם על האורחים שלנו, שיתפנו אותם בחלומות שלנו והם עשו מעל ומעבר!
הכל היה מתוקתק, האוכל היה מהטובים ומהטעימים שאכלנו, מוגש בכלים מיוחדים ויפים, המזנונים היו משופעים במגוון צבעים וכל בעלי הקייטרינגים שהיו האורחים שלנו, לא הפסיקו לשבח.
אבל אחד הדברים שהפתיעו אותנו הכי היה המלצרים! חבורה גלילית שמחה שמגיעה לעבוד בכיף! הייתה לנו תחושה שהם היו חלק מהצלחת האירוע.
אנחנו יכולים להמליץ בפה מלא על הג'ירפה והתנין.... ההפקה, האוכל המאלף, השירות (שממש לא קל למצוא כזה)
ובעיקר על מיכאל ואביטל, אנשים מיוחדים עם לב גדול

רוני ואיתי פרידמן


חגגנו ארוע בריתה בחצרנו, חפשנו קיטרינג במחיר סביר ולא על חשבון הטיב. הגענו לג'ירפה והתנין דרך המלצות מיודפת. השירות האירגון והנדיבות היו מעל ומעבר. הם הפכו את חצרנו לגן אירועים, וגולת הכותרת הייתה האוכל המגוון והטעים, שהוגש והיה תאווה לעיניים ולחיך.

תודה למיכאל ואביטל ולצוותם,


ממליצים בחום, אורה ודני סיגלר.

Michael and Avital,
Thank you so much for organizing the best wedding ever ! It would never have been as great without all your help.
Lot's of love,

Maria, Ami & Ella

תודה רבה על השמחה, על האוכל הנהדר, ממש עשיתם לנו את האירוע.... אפילו בני כיתתה של חן התמוגגו מהאוכל המיוחד, והם חבורה של מפונקים...

נפגש רק בשמחות,


בברכה

יוסי ודינה בורוביץ', ההורים של חן.לג'ירפה ולתנין,

מודים לכם על חתונה שלא תשכח, על יחס חם תומך ומפנק לאורך כל הדרך,
על אוכל שופע תבלינים, כשרון ואהבה, על מלצרים מקצועיים חרוצים ואדיבים.
על מזלנו הטוב שבחרנו בכם לשותפות הזו, שמתקיימת רק פעם בחיים.

תודה תודה
ושוב תודה
אלון ומעיין.